Toptan Kontör Sitesi | Toptan Kontör Bayiliği | TKS

Bayimiz Olun Bayi Girişi

Logo

Toptan Kontör Sitesi | Toptan Kontör Bayiliği | TKS | Toptan Kontör
Toptan Kontör
Anasayfa Haberler

İlginizi çekebilecek diğer haberler

 •  Toptankontor.web.tr
 •  Toptan Kontör Merkezleri Yeni Yasa Kanunu
 •  Mobilyukle Yeni Tasarmına geçti.
 •  Avea' da Paket Yüklemeleri
 •  Toptan Kontör
 •  Vodafone' da Paket Y�klemeleri
 •  Kredi Kartı İle TL Yükle
 •  Turkcell' de Paket Yüklemeleri
 • Okunma Sayısı: 2216 | Eklenme Tarihi: 28.02.2017
  Etiketler : toptan kontör toptan kontör sitesi toptan kontör bayiliği

       2007 yılından beri hizmet veren şirketimizin, Toptan Kontör Bayisi olmak için tıklayın  ve başvuru formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçecektir. Böylece Türkiye' nin ilk toptan kontör sitesinin bayisi olmuş olacaksınız.


  Toptan Kontör Sitenize Nasıl Ulaşabilirim.


       Toptan Kontör yüklemek için internet ve bilgisayarınızın olması yeterlidir. Hemen www.toptankontor.web.tr adresini tıklayınız. Toptan Kontör bayilik sistemimiz Türkiye'nin heryerinden online olarak çalışmaktadır. Ayrıca gsm pos ve ethernet pos cihazı tarafımızdan sistemimizi kullanan bayileri temin edilmektedir. Bu cihazlar üzerinden de internet ve bilgisayar olmadan satış yapabilirsiniz.


  Toptan Kontör Bayiliği Sizlere İşlerinizde Ek Gelirler Elde Etmenizi Sağlar.


       Toptan Kontör satarak ek gelir elde edebilirsiniz. İşyerinizde, Üniversitelerde öğrencilere Toptan Kontör satarak, marketinizde, büfenizde Toptan Kontör satarak, ve bunun gibi daha birçok örneklendirebileceğimiz Toptan Kontör bayilik ağımızla sizde kendinize ek gelir elde edebilirsiniz. Yapacağınız her işlemde Güven Grup teknoloji ve iletişim Hizmetleriniz alt yapısı kullanılmaktadır.


  Toptan Kontör İşlemlerinden Ne Kadar Kar Elde Edilir?


      Toptan Kontör satışında her Toptan Kontör yüklemesi başına 1 TL - 3 TL arası gelir elde edersiniz.

       Toptan Kontör satış fiyatları serbesttir , bu yüzden istediğiniz kar oranlarını belirleyerek satışlarınızı yapabilirsiniz. Müşterileriniz uygun Toptan Kontör fiyat ını ve Toptan Kontörun hızlı yüklenmesini tercih ederler, bu sebeple bizimle çalıştığınızda müşterilerinize daha uygun fiyatlarda Toptan Kontör verebilir ve hızlı Toptan Kontör yüklenmesi sebebiyle tercih sebebi olursunuz.


  Hemen Toptan Kontör Bayisi Olup İşlem Yapabilirmiyim?


      Bayilik formunu doldurmanız yeterlidir. İşlemlerin yükleme hızı operatörlere bağlı yoğunluk söz konusu olmadığında Toptan Kontör yükleme işlem hızınız 5sn - 3dk arasında tamamlanmaktadır.

   

  Online Toptan Kontor Yükleme


       Tüm operatörün ürünlerini Online olarak 7/24 toptan olarak İnternet üzerinden hizmet vermektedir. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Sanayi Ltd. Şti. olarak 2007 yılında 8 aylık AR-GE çalışmasından sonra 2008' de resmi olarak bütün işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır.www.kontorguven.com.tr web servisi ile Türkiye' nin en iyi Online Kontör satış platformunu oluşturmuştur. İlk hedefi vereceği web servis ve hizmetler ile güvenilir alışveriş platformları sağlayarak bayi ve son kullanıcılara en iyi hizmet vermektedir. 2008 yılının sonunda 500 bayi ye ulaşma hedefini ikiye katlayarak 1000 adet bayi ye servis vermeye başlamıştır. Bayilerden ve kullanıcılardan aldığı gücü en iyi şekilde teknoloji ile birleştirerek güçlü yazılım departmanı ile en iyi olma yolundaki hedefine bu alanda başarı ile ulaşmıştır. Türkiye' nin bir çok ilinde faaliyet vererek önemli bir değer ve marka olmuştur. Kullanılan teknoloji ve yatırımlar ile sektörde adından oldukça bahsettirmiştir. 2010 yılı sonunda tüm Türkiye genelinde bayi sayısını 2000' e çıkartarak hizmet ve servis vermeyi en optimum seviyeye çıkarmayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır. 2011 yılının ikinci çeyreğinde www.kontorguven.com.tr web servisiniwww.guvengroup.com.tr adresi ile birleştirerek bütünleşik bir Online Hizmetler web servisini meydana getirerek bayilere tek nokta üzerinden en iyi hizmeti vermeye başlamıştır. Tüm operatörlerin  toptan kontörünü satmak istiyorsanız. Sizde iş ortağımız olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri Sizlere değer yaratmaya devam edecektir.


      Online Fatura Tahsilatı da www.toptankontor.web.tr Sitemizden yapabilirsiniz. Günü geçmiş ya da geçmemiş elektrik, su, doğalgaz, tüm cep telefonları, gibi tüm faturaların ödenmesi hizmetidir. Bu hizmete konu olan kurum ve kuruluşlar, online olarak işlem yapılabilenler ile off-line çalışanlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Online çalışan kurum ve kuruluşlara ödeme yapıldığı anda ya da çok kısa sürede faturanın ödendiği bilgisi sorgulamalarda ortaya çıkmaktadır. Diğer kurumlarda faturanın ödendiği bilgisi ancak aradan 24 saate kadar çıkabilen belirli bir zaman sonra anlaşılabilmektedir. Bu durum, tümüyle ilgili kurum ve kuruluşun çalışma tarzından kaynaklanmakta olup Güven grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri ile bir ilgisi yoktur. Fatura ödemelerinde bir diğer konu, bankalarca genellikle desteklenmeyen gecikmiş fatura ödeme seçeneğinin sunulmasıdır. Normal şartlarda kurumlar, gecikmiş faturaların sadece kendi veznelerine yatırılmasına izin verirken, Güven grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri, bu hizmeti bayileri aracılığı ile sağlayabilmektedir. Online olarak Banka anlaşmalı kurumların tahsilatlatı yapılabilir. İşlemler anında online gerçekleşmektedir. Yapılan işlemlerde güvenlik en üst seviyede sağlanmaktadır. Anlaşma dışı kurumların tahsilatı yapılmamaktadır. Bölgesel olarak bayi yoğunluğu ve kurumlar dikkate alınarak bağlantıları yapılmaktadır. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri Fatura tahsilatı bayiliğini kriterleri yerine getiren evrakalrını sorunsuz teslim edilen bütün başvuruları dikkatlice inceleyerek uygun gördüğü takdirde bayilik onayı vermektedir. Online Fatura Tahsilatı Anayasanın 38. maddesinde öngörülen kanun ilkesi gereği kurum ödemelerine aracılık yapılması ile ilgili bir kısıtlama yoktur. Ayrıca BDDK. Hukuk Şubesi 555-B/4938 numaralı kararı ile online fatura tahsilatı yapan kuruluşların çalışma prensiplerini belirlemiştir. Örneğin bu kuruluşların banka anlaşması yapmış olmalarını zorunlu kılmıştır. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri, başından beri sektöre öncülük etmiş ve yasal zeminin oluşması konusunda resmi kurum ve kuruluşlar ile işbirliğine gitmektedir. Yakın gelecekte çeşitli düzenlemelerle sektörün sağlam bir hukuksal zemine sahip olacağını umuyoruz. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri, aslında sadece fatura tahsilatı yapan bir kurum olmayıp, siz değerli müşterilerinin zamanını ve güvenliğini en üst noktaya taşıyarak online olarak sunulabilecek her türlü hizmeti bayileri aracılığı ile ayağınıza getirmektedir. Bu konuda da Türkiye Cumhuriyeti’nin ticaret yasaları ile uluslarası anlaşmalarla belirlenmiş ilke ve etik değerlere bağlı olarak çalışmaktadır.

   

       Türkiye' nin en güvenilir Toptan kontör sitesi. Hızlı Toptan kontör, turkcell Toptan kontör, avea toptan kontör, vodafone toptan kontör ihtiyacınızı, toptankontör sitemizden 7/24 temin edebilirsiniz. Sistemleriniz online Toptan kontör yüklemesi yapmaktadır. Toptan kontöre ihtiyacınız var ise  www.toptankontor.web.tr adresini tıklayın ve bayimiz olun. Toptan kontör bayiliği verilmektedir. Toptan toptan kontöre ihtiyacınız var ise durmayın bayimiz olun. Toptan kontöre ihtiyacınız var ise www.toptankontor.web.tr adresini tıklayın ve bayimiz olun. Toptan kontör bayiliği verilmektedir. Toptan toptan kontöre ihtiyacınız var ise durmayın bayimiz olun.

     Bize Ulaşın
  Bize Ulaşın

  Turgutreis Cd. Barbaros Mh. A3 BLOK NO:46 Tekstilkent Ticaret Merkezi Esenler/İSTANBUL 
  +90 (212) 4386745 pbx
  [email protected]

    Etiketler
  toptan kontör sitesi toptan kontör yükle en iyi toptan kontör sitesi en güvenilir toptan kontör sitesi toptan kontör bayiliği toptan kontör siteleri kontör toptan toptan parça kontör

   

   

   

   

   

   

   

  Linkler
  » Dökümanlar
  » Sıkça Sorulan Sorular
  » İş Ahlakı
  » İnsan Kaynakları
  » Gizlilik Politikası
  » Yukarı Çık
  otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market
  Copyright © 2007-2017 | Tüm hakları Guven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetlerine aittir.